Szkoła im. Lorenca Drozda przy naszej Misji zaprasza na nowy rok szkolny 2022/23 w sobotę 10 września o godz.10:30. O godz. 13:00 zaprszamy dzieci zainteresowane przygotowaniami do I komuni św.

kliknij

Polski Ośrodek Duszpasterski p.w. Świętej Rodziny Okręg Siegerland - Südsauerland Proboszcz: Ks. Dr. Janusz Misiewicz Weidenauer Str.24 Tel. : 0271/2384667

kliknij

Jan Paweł II mówił, że różaniec to jego ulubiona modlitwa. Tej modlitwy nauczył się od rodziców w Wadowicach. Mówił: Jeśli Różaniec zostanie dobrze przedstawiony, to jestem pewien, że sami młodzi będą w stanie raz jeszcze zaskoczyć dorosłych, przyjmując tę modlitwę i odmawiając ją z entuzjazmem typowym dla ich wieku. Zapraszamy do modlitwy na różańcu i do zaangażowania dzieci we wszystkich środowiskach. w szkole, w przedszkolu, w parefiach i rodzinach.

kliknij

W sobotę 17 grudnia br. odbyło się ostatnie przed Swiętami, wigilijne spotkanie dzieci w naszej Szkole. W naszej szkolnej wigilii wziął udział konsul ds. kontaktów z Polonią pan Jan Krzymowski, który wręczył na ręce ks. proboszcza naszej Szkole w Siegen, dyplom uznania Ministra Edukacji i Nauki za upowszechnianie bogatego dorobku kultury i języka polskiego. Z przyznanego dyplomu jesteśmy bardzo dumni.

Scannen

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież